Multižánroví Chaotic vydávají nový singl

07.01.2013 00:34

Pražská ska formace Chaotic vydává po třech letech od vydaného alba „I Wanna Dance With You“ (2009) nový singl „Málem“. V novém počinu skupinu zastihneme v jemně balkánském hávu a s českým textem. K novému singlu se zároveň váže videoklip, který fanoušky nenuceně vtáhne mezi kapelu.

 

 

Z historie kapely

Na pódiích klubů a festivalů působí formace Chaotic již sedm let. Mají za sebou tři studiové nahrávky na kontě a kolem 150 odehraných koncertů. Chaotic víří vody české off-beatové scény a každou další nahrávkou, kterou vydají, mažou žánrové hranice a ukazují, že je možné se na reggae dívat jinak. Každá skladba jde žánrově trochu jinam a proto není až tak jednoduché Chaotic stylově zařadit - v současné době bychom se na ně mohli dívat jako na disco-reggae kapelu stejně jako na electro-dubový projekt či r'n'b-dancehall-style melody makers.

Chaotic rozehřívá obecenstvo kamkoli přijede - a tady se nebavíme jen o České republice, Chaotic mají za sebou koncerty například i v Německu, Francii, Maďarsku, Slovinsku a Slovensku! Jejich hudba rozhýbe ztuhlé končetiny za chladného večera a uvádí těla do varu a víru tance. I Wanna Dance With You, titulní skladba jejich posledního alba, mluví za vše: We're gonna show you how we can spend a wonderful evening together!

Více o kapele na jejich oficiálním webu chaoticprague.cz

 

Video a text: chaoticprague.cz